Type and press Enter.

Weet waar je het voor doet!

De meesten van ons nemen zich keer op keer voor om iets voor een goed doel te doen. Vaak blijft het echter bij goede voornemens… Maar áls iemand daadwerkelijk een positieve bijdrage levert, dan is dat natuurlijk te prijzen. Helemaal als het gaat om een zakelijke onderneming waarvan je verwacht dat die vooral economische belangen nastreeft. Geweldig dat er zulke bedrijven en ondernemers bestaan. Een goed voorbeeld, is onze Green Cotton-leverancier. Deze fabriek in het westen van Oekraïne, die onder leiding staat van een Deens management, ondersteunt al vele jaren de organisatie ’Care in Action’.

Waar draait het allemaal om?

’Care in Action’ helpt kindertehuizen en pleegkinderen met scholing en begeleidingsprogramma’s en levert een fysieke bijdrage in de vorm van materialen. Met allerlei projecten begeleidt ’Care in Action’ de kinderen in hun ontwikkeling, op weg naar zelfstandigheid. Er komt immers een tijd dat ze niet meer in tehuizen en pleeggezinnen verblijven. Hierbij richt de organisatie zich niet alleen op de verbetering van de huidige leefomstandigheden, maar wil deze de kinderen ook een zonnige toekomst kunnen bieden.

In de regio rond Lemberg worden 10 instellingen voor wezen en pleegkinderen bijgestaan. Medewerkers zijn er op vrijwillige basis, in hun vrije tijd werkzaam, onder meer als mentor voor de kinderen. Het bedrijf doneert bijvoorbeeld stofrestanten ten behoeve van de kunstzinnige therapie. Daarnaast kunnen jongeren stage lopen bij onze Green Cotton-leverancier, om zo praktijkervaring op te doen. Daarmee kunnen ze hun kansen op werk of een opleiding vergroten en krijgen ze meer uitzicht op een zelfstandig bestaan.

Op bezoek in het kindertehuis

Uiteindelijk kan zo’n mooi initiatief natuurlijk alleen slagen als het genoeg steun krijgt. Daarom dragen wij met de opbrengst van Green Cotton-artikelen graag bij aan het succes van dit belangrijke project. En is het voor u geen mooie gedachte, te weten dat u met uw aankoop van Green Cotton-mode gelijk ook dit geweldige hulpproject steunt? Tijdens ons laatste bezoek kon onze duurzaamheidsadviseur Patrizia Strupp ter plekke zelf een indruk krijgen: samen met Maria van Green Cotton en Yaryna van Care in Action, heeft zij een kindertehuis in Zhovtantsi bezocht. De kinderen hebben haar daar super enthousiast ontvangen. De kleine cadeautjes die Patrizia voor hen meebracht deden hun ogen stralen. Onvergetelijke en onbetaalbare momenten, waardoor we weten waar we het voor doen!

Meer informatie over ’Care in Action’ vindt u op: www.care-in-action.org

Een video met Engelse ondertiteling vindt u op: www.youtube.com