Het jaar loopt ten einde. Nog maar een paar dagen en dan is het zover: oudejaarsavond of oudejaarsnacht is voor veel mensen hét hoogtepunt van het jaar. Ik krijg er altijd een warm gevoel van en word zelfs een beetje emotioneel als om 12 uur het vuurwerk de lucht ingaat, in honderden stralende sterretjes naar beneden valt en alle mensen om mij heen elkaar omhelzen en een gelukkig nieuwjaar wensen.
Niet alleen hoog boven in de lucht mag het schitteren en stralen, ook mijn outfit mag gezien worden en mij, en velen met mij, laten stralen op oudejaarsavond. Hier zijn mijn kledingtips voor de laatste uren van het jaar!
Jurk plus rok plus jersey = luxueus design met flair
Deze stijlvolle jurk van Doris Streich is achter verlengd en uitgevoerd in heerlijk soepel vallend materiaal (georgette); finishing touch zijn de schoenen met opgestikte strassteentjes. Bij de jurk passen overigens zowel ondoorzichtige panty’s als leggings.
Chic in zigzag
Deze blazer van Peter Hahn, in glanzende metaal-look is een elegant en uniek topdesign. De witte blousetop onderscheidt zich door fraaie details als een wikkel-look en gevarieerde lengten. De klassieke broek van Peter Hahn completeert de outfit perfect.
De zwarte pumps van geitennappaleer, van Paul Green, zijn net zo comfortabel als ballerina’s, maar vanwege het kleine hakje veel eleganter.
Sportief casual versus charmant
De zwart-witte tuniek (elegant door de subtiele en eenvoudig cleane look) in combinatie met de grijze Feminin-Fit-broek van Brax is de ultieme tip voor wie een sportieve look graag mixt met een elegante.
Beeldschone, puntige pumps van geitennappaleer, van Peter Kaiser, verlenen het geheel extra charme.
Ik ga in de komende dagen beslissen wat mijn ’glamour-outfit’ wordt. Misschien kies ik er wel meteen twee. Er valt tenslotte genoeg te vieren.
Wat draagt u op oudejaarsavond?
Wat trekt u straks aan op oudejaarsavond? Welke stijl past bij u? Laat het ons weten!