Slimmer winkelen - met de PETER HAHN-app. Duidelijk, eenvoudig, snel.

Installeren

Knus de herfst door – 20% korting op alle truien en vesten – zorg nu dat je je favorieten bemachtigt.* Kortingscode: Knit20E226

* Geldig t/m 21-10-2026 op artikelen met de vermelding "20% EXTRA". Kortingscode invoeren in het winkelmandje. Niet combineerbaar.

Special Deal
Peter Hahn

Aansluitende jurk

Klik om te vergroten

€ 125,95

Incl. btw Excl. verzendkosten

Bestelnummer 11691888
 
Kleur wit/magenta
wit/magenta-116918 wit/magenta
Maat
Even geduld a.u.b.
Bestellen zonder risico
  • Achteraf betalen
  • Gratis retourzending

Aansluitende jurk van PETER HAHN met een korte knoopsluiting, 3/4 mouwen en zakken in de zijnaden. Opvallend mooi en toch heerlijk ongecompliceerd en comfortabel in zomerse 100% katoenen stof met een frisse bladprint. De aansluitende, luchtige snit met een brede plooi voor en achter knelt niet en zorgt ervoor dat je je altijd comfortabel voelt! Elke jurk is uniek. Lengte ca. 100 cm. Deze jurk is machinewasbaar.

fijnwas tot 30° chloorbleken niet mogelijk warm strijken chemische reiniging drogen in de droger niet mogelijk
Alle artikelen van Peter Hahn