Slimmer winkelen - met de PETER HAHN-app. Duidelijk, eenvoudig, snel.

Installeren

Warm welcome: nieuwe stijlen voor het seizoen – plus 25% korting op een favoriet item naar keuze!* Kortingscode: Wish25E226

* Geldig t/m 02-10-2026, op het duurste artikel uit uw bestelling. Kortingscode invoeren in het winkelmandje. Niet combineerbaar, eenmalig inwisselbaar.

Fuchs Schmitt

Lange jas Aruba

Klik om te vergroten

€ 319,99

Incl. btw Excl. verzendkosten

Bestelnummer 12947488
 
Kleur donkertaupe
donkertaupe-129474 donkertaupe
Maat
Even geduld a.u.b.
Bestellen zonder risico
  • Achteraf betalen
  • Gratis retourzending

Lange jas ‘Aruba’ van FUCHS SCHMITT in moderne, sportieve look met afneembaar nepbont aan de gevoerde capuchon. Recht, comfortabel model met verstelbaar trensje op de mouw en boord met windstopper, blinde ritssluiting en drukknoopsluiting en een ingewerkt rijgkoord in de taille met stoppers. Met vele praktische zakken: 2 borstzakken met ritssluiting, 2 klepzakken met drukknoopsluiting en een extra insteek opzij met ritssluiting, binnenzak met rits en een binnenzak met klittenbandsluiting. Het waterafstotende weefsel is met waterafstotend garen verwerkt. Buitenkant en Repreve-vulling: 100% polyester. Voering: 100% polyamide. Lengte ca. 80 cm. Machinewasbaar.

fijnwas tot 30° chloorbleken niet mogelijk niet strijken chemische reiniging, veilig drogen met hoge temperatuur
Alle artikelen van Fuchs Schmitt